Šesté kolo naší BIO soutěže je pouze pro starší 18ti let.

Čtyřem vylosovaným výhercům věnuje společnost Víno Marcinčák po jedné exkluzivní lahvi vína z ročníku 2018. Těšit se můžeme na vína odrůd Chardonnay, Pálava, Pinot Gris a Ryzlink vlašský, která jsou pěstovaná i školená s největší péčí a samozřejmě v BIO kvalitě. Vína na vás čekala a zrála v lahvích v archivních sklepech.

Vy čekat nemusíte a rovnou odpovězte na soutěžní otázku: Kolik celkem hektarů vinic ekologicky obhospodařuje vinařství Marcinčák?

Své odpovědi zašlete na e-mail: soutez@zsmze.cz. Pozor! Ke své odpovědi připojte níže uvedené čestné prohlášení, jinak nebudete do slosování zařazeni! Nezapomeňte v něm uvést své jméno a příjmení.

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ: Já, JMÉNO A PŘÍJMENÍ prohlašuji, že jsem starší osmnácti let a zákonné důvody mi nebrání v účasti v soutěži o alkoholický nápoj.                         svou čest, že jsem starší osmnácti let a zákonné důvody mi nebrání v účasti v soutěži o alkoholický nápoj.

Já, JMÉNO A PŘÍJMENÍ prohlašuji na svou čest, že jsem starší osmnácti let a zákonné důvody mi nebrání v účasti v soutěži o alkoholický nápoj.
Já, JMÉNO A PŘÍJMENÍ prohlašuji na svou čest, že jsem starší osmnácti let a zákonné důvody mi nebrání v účasti v soutěži o alkoholický nNápovědu naleznete na https://marcincak.cz/

Úplná pravidla BIO soutěže naleznete ZDE.

Soutěž o víno společnosti Víno Marcinčák končí 24. září 2020!